Plánované akce

                          

 

Na 26.9. 2020 připravuje Spolek Půldecky 1. ročník orientačního závodu pro veterány ( auta do .r.v 1977  a motocykly do r.v.1960 ). Bude se jednat o akci ve které krom svých miláčů předvete něco ze svých manuálních dovedností ale i vědomostí. Trasa bude okolím Turnova se startem na náměstí. Českého ráje. Zde bude zajištěna možnost občerstvení.

Registrace vozidel bude od 8:30 do 9:30. Kolem 9:30 bude rozprava a v 10:00 start prvního závodníka. Trať bude celkem kolem 75 km, rozdělena do několika etap. V cíli jednotlivých etap bude vědomostní test nebo test zručnosti, odhady vzdálenosti a pod. Za každý test budou v případě nesplnění, rozdány trestné body. Po trati budou i tajné kontroly dohlížející na pravidla silničního provozu. Za porušení předpisů budou též trestné body. V cíli bude soutěž vyhodnocena a rozdány ceny.

Vyhodnocení je na základě součtu trestných bodů, při rovnosti bodů určuje pořadí rychlost splnění úkolů, dále stáří stroje, případně účastník ze vzdálenějšího místa.

První cena bude putovní pohár jehož výhrou získá majitel, mimo jiné, možnost další ročník absolvovat zdarma,  a se startovním číslem, které si vybere. 

Na konci etapy bude, jak je tradicí našich soutěží,  klobása a pivo či limo dle vlastní volby.

Přihlášku posílejte na email  puldecky@seznam.cz

Účast potvrdíme mailem.

Startovné je:    Auto             200 Kč  spolujezdec 50 Kč                                                                                      motocykl       150 Kč 

Pokud by akce byla zrušena z jakéhokoli důvodu budou peníze za startovné vráceny v 

                                                                plné výši.

TOPlist